Bëri krenarë të gjithë shqiptarët, i riu nga Kosova largohet papritur nga ‘American Idol’

Bëri krenarë të gjithë shqiptarët, i riu nga Kosova largohet papritur nga ‘American Idol’

Kim, i riu nga Kosova, që u bë viral me pjesëmarrjen në ‘American Idol’, bëri krenarë të gjithë shqiptarët. 

Pasi kaloi fazën e parë për të shkuar në të dytën, në Hollywood, duke i mahnitur të gjithë me zërin dhe historinë e tij artisti shqiptar është tërhequr nga gara papritur.

“Dua t’ju njoftoj the gjithëve se nuk do të performoj në javën e Hollywood. Jam shumë mirënjohës American Idol që më dha mundësinë të ndaj historinë time dhe të lidhem me njerëz nga e gjithë bota. Kam takuar disa njerëz të jashtëzakonshëm gjatë procesit dhe ju jam shumë mirënjohës të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen që më keni dhënë. Kjo ishte një ëndërr e realizuar dhe nuk do të ishte e mundur pa ju. Ju lutemi vazhdoni të më mbështetni pasi ky është vetëm fillimi. Ka shumë më tepër nga Kimi për të ardhur”, shkruan ai në Instagram.

 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

'Bujtina Ajazi ndër më të mirat në Shqipëri' në 'Veri Jug' ora 13:30 në Report Tv

'Bujtina Ajazi ndër më të mirat në Shqipëri' në 'Veri Jug' ora 13:30 në Report Tv