Berisha: Do bëj gjithçka që kjo vjeshtë të jetë e revoltave, protestave dhe grevave

Sali Berisha është pyetur në konferencën e sotme për mediat, lidhur me protestat e paralajmëruara nga opozita për këtë vjeshtë.

Berisha nuk dha një përgjigje të qartë, por theksoi se: ‘Sali Berisha dhe PD do bëjë gjithçka që kjo vjeshtë të jetë vjeshtë grevash, protestash, revoltash paqësore, mosbindje civile. Ky është kushti më themelor për të kthyer vendin në normalitet. PD është e gatshme. Pakënaqësia dhe revolta është shumë e lartë. Pritshmëria e tyre është shumë e madhe.’- tha Berisha.


Lajmi kryesor:

Lobimi rus në PD, Berisha: Auditi të fillojë shpejt punën, veprim personal i Bashës! Sulmet kibernetike janë bërë nga hakera iranianë, rusë dhe serbë


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

'Duroni edhe fjalimin tim si zakonisht të shkurtër', Rama e nis me batutë fjalën e tij në kongresin e PS

'Duroni edhe fjalimin tim si zakonisht të shkurtër', Rama e nis me batutë fjalën e tij në kongresin e PS