'Berisha ka mbetur si gardelina që cicëron', Braho: Bardhi dhe Gjekmarkaj pa bosht dhe personalitet

Ish-deputeti socialist, Spartak Braho tha në 'Frontline' në Report TV, se Berisha tashmë bërë qesharak.

'Ka mbetur si gardelina që cicëron atje në katin e katërt apo pestë. Është bërë qesharak. Janë bërë qesharak edhe ata që venë pas tij. Ka shpurën e tij. Ka bërë ndere edhe ai, ka 5 njerëz.', tha Braho

Nga ana tjetër ai pati kritika për Gjekmarkajn dhe Bardhin që u bashkuan me Rithemelimin.

'Gjekmarkaj pasi tha për ngjarjet e 8 janarit, atje priteshin dhunë dhe vrasje dhe Berishizmi është ideologji komuniste ky e tha Gjekmarkaj. Tani afrohet. Pa bosht.

Bardhi ka turpëruar Kavajën. Është pjesa më e rrezikshme, më hileqare e drejtuesve aktual të Rithemelimit. Ka qëndruar me tre-katër karrige. Është pa personalitet, pa moral edhe gjinor. Pa personalitet edhe politik.', shtoi Braho.


Lajmi kryesor:

Të pathënat e 97', ish-deputeti Spartak Braho në 'Frontline': Ngjarje të mbushura me gjak! Berisha përgjegjës, priste të arratisej por ndërhyri OSBE


G.K/E.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi