‘Berisha tha...’, Rama i kthen përgjigjen epike gazetares në Vlorë: Ndjesë Pastë! (VIDEO)

 

Pas konferencës në Vlorë, gazetarët i drejtuan një “gjysmë” pyetje Ramës për Sali Berishën, por ai tha se nuk e njeh.

Gazetarja: Berisha nga Vlora tha...

Rama: Kush është ky? Kush është ky? Ndjesë Pastë!


Lajmi kryesor:

‘Qyteti im, shtëpia ime’, Rama nga Vlora: Lungomare ka rritur vlerat e pronave, i ka bërë njerëzit më të pasur! E bukura dhe pastërtia katalizator ndryshimesh


J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidenti Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura