‘Besimi vret’, miliarderi i iranian poston foton e dyshimtë pas ndarjes nga Morena Taraku

‘Besimi vret’, miliarderi i iranian poston foton e dyshimtë pas ndarjes nga Morena Taraku

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku dhe ish-i dashuri i saj Sasha Sobhani

Tashmë i gjithë publiku shqiptar e njeh Sashën si ish-të dashurin e këngëtares shqiptare. Miliarderi iranian është bërë shpesh pjesë e mediave rozë pas ndarjes nga Morena Taraku. Shumë herë Sobhani është parë nën shoqërinë e femrave seksi në Shqipëri dhe jashtë saj si një mënyrë për të bërë xheloze Morenën.

Para disa orësh Sasha i ka surprizuar të gjithë teksa ka publikuar një foto në instastory. Aty shihen një palë këmbë të cilat kanë të njëjtin tatuazh që ka këngëtarja shqiptare. “Besimi vret,”- shkruan iraniani krahas fotos. Të ketë qenë një mesazh i koduar për Morenën?!

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it