Bie në gropën me ujë, mbytet 13-vjeçari në Përrenjas

Gropa me ujë ku u mbyt 13 -vjeçari

Një fëmijë 13-vjeç ka ndërruar jetë paraditen e sotme në Përrenjas, pasi ra në një gropë me ujë dhe u mbyt.

Sipas policisë në fshatin Katjel E.D. 13 vjeç dyshohet se ra aksidentalisht në gropën me ujë dhe për pasojë humbi jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 17:09
Pamjet e gropës ku humbi jetën i mituri në Përrenjas (VIDEO)

Report Tv siguron pamjet nga gropa ku humbi jetën 13-vjeçari në Përrenjas. I mituri ra aksidentalisht në gropën me ujë nga nuk mundi të dal dot duke humbur jetën.

/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    LSI prezanton programin elektoral të njëjtë me atë të vitit 2009 kur erdhi në pushtet. Ju krijon besim realizimi i tij?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rama kërkon 75 mandate në zgjedhje, Braçe: Në organizim për 25 prilin çdo 'qelizë' e PS! LSI e PD thjesht ofrojnë, ne i zbatojmë