Rrihet gjatë natës e përfundon në spital pronari i rrjetit të Fast Food-eve Big Bite

Dhunohet një biznesmen në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në rrugën “Merdar Shtylla” në Komunën e Parisit, afër banesës së tij.

Shqiptarja.com dhe Report Tv mësojnë se bëhet fjalë për biznesmenin Andrea Zoga që ka disa aktivitete në Tiranë si Fast Food-e dhe restorante, mes tyre rrjetin e njohur Big Bite. Ai është dhunuar keq nga 4-5 persona që i kanë zënë pritë afër shtëpisë së tij.

Ekstrakti i nxjerrë nga QKR

Sipas dëshmisë së tij, personat në fjalë kanë zbritur nga një makinë tip Golf dhe e kanë dhunuar pa shkak. Nga dhuna e ushtruar, biznesmeni ka marrë plagë në trup e kokë dhe është dërguar menjëherë në spitalin e Traumës.

Shqiptarja.com dhe Report Tv kanë mundur të sigurojnë edhe një foto nga shtrati i spitalit ku ndodhet i shtrirë Zoga. Njërin sy e ka të mbullur dhe të nxirë, ndërsa shenjat e dhunës janë të freskëta edhe në fytyrë.

Për ngjarjen në fjalë, siç thonë burimet policore biznesmeni nuk ka depozituar ende një kallëzim.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Qifi: 20/09/2018 17:16

  Mir ja kan ber ka shum hesape per te lar me cdo.njeri,sepse i ka hyr ne hak shum.personave. pler burr

  Përgjigju
 • lili: 19/09/2018 15:33

  Akt i shemtuar po para se ti marresh lek tjetrit dhe mos tia kthesh apo te tallesh mendohu

  Përgjigju
 • Zoguizoges: 19/09/2018 14:29

  E ka hak se eshte ordiner.. nuk te bie njeri kot me qafe sot. Ky eshte ai qe kur kapi gruan qe ja dridhte me nje nga motorristat e filmoi dhe videon ja tregoi dy cunave te vet.. imagjinoni sa i pacip. Plere burre! Dhe punonjesit i degjeneron..

  Përgjigju
 • Qifja: 19/09/2018 12:05

  Po qe se eshte e vertet qe nuk sillet korrekt me punojsit i lumt dora atyre qe i kan dhen DRU se vetem keshtu zejn mend kto plera pronaresh qe tallen me hallexhit!

  Përgjigju
 • cim: 19/09/2018 11:24

  arsyeja e kesaj rrahje eshte arratisja e vllait te tij klajdi zoga pasi u ka marr leket shum qytetareve.ngjarjen e kan filmu kamerat tek icb bank tek shkolla new yorkut

  Përgjigju
 • Shoferi: 19/09/2018 11:06

  Shume vone ndodhi! Ka disa vite qe ruhet sepse ka bere shume gabime me punonjes e shofera qe i torturon dhe nuk i paguan! Kane marre hak dhe mire ja kane bere, sepse te mendosh se sa vuan nje shofer dhe merr vetem 25-30 mije lek ne muaj. Mendo pastaj qe te mos ja paguash dhe ato qe i takojne! Tung,

  Përgjigju
 • Qebapçiu: 19/09/2018 10:59

  Mos kane qene horrat e Baba Xhelalit per konkurence qoftesh

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Zjarri në fabrikën e bojërave Deutsch Color u shua orët e para të mëngjesit! Roja e sigurisë: Nisi nga brenda ambienteve

Zjarri në fabrikën e bojërave Deutsch Color u shua orët e para të mëngjesit! Roja e sigurisë: Nisi nga brenda ambienteve