Shpërthim tritoli në qendër të Delvinës, merr flakë 'Mercedezi' i biznesmenit (FOTO)

DELVINË- Një shpërthim tritoli është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në qendër të qytetit të Delvinës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00 dhe mësohet se objekt i sulmit ka qenë një automjet Mercedes GL në pronësi të një biznesmeni në fushën e transportit ndërkombëtar të udhëtarëve, i cili ndodhej i parkuar.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se bëhet fjalë për biznesmenin Vango Zoto. Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia ndodhet në vendngjarje e për të zbardhur shkaqet të cilat nuk dihen ende. 

Priten të mësohen më shumë informacione në orët në vijim lidhur me këtë ngjarje.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • I lënë na tepèja e kokësë (Tepelënë): 03/05/2020 17:20

  Filluan tani fshatarete injorantë

  Përgjigju
 • mercedezi: 03/05/2020 10:29

  filloi lufta mes biznesmeneve....kaq iashte.tani qe mbaron karantina do sqarojne problemet me njeri tjetrin.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Girona befason La Ligan, katalanasit kryesojnë kampionatin spanjoll! Muriqi shënon nga penalltia

GOLAT/ Girona befason La Ligan, katalanasit kryesojnë kampionatin spanjoll! Muriqi shënon nga penalltia