'Blic' në Vlorë, policia dhe FNSH kontrolle të befasishme në orët e para të mëngjesit

Foto ilustruese

Njësia operacionale, FNSH dhe policia e Vlorës kanë nisur disa kontrolle në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Kontrollet janë zhvilluar në qytet por janë shtrirë edhe pranë lumit të Vlorës të cilat njihen për kultivimin e lëndëve narkotike.

Aksioni është zhvilluar në vazhdën e kontrolleve të mëparshme  për kapjen e personave të shpallur në kërkim.

m.v./G.M./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Vlora 21: 15/06/2019 14:37

  Te zbrazet vendi nga ca laro e lango qe vijn verdall e fusin bivilusha nga 15 e 20 vjec per te vrar. Dirushi robi e shum e shum. Se e ben vloren corap. Me mir atje brenda kta se do ua gjejn anen jasht dhe shum shpejt priteni

  Përgjigju
  • Conja: 15/06/2019 17:03

   Po dirushi eshte legen dhe aty do i vi ngordhja do vdesin si qen

 • Vlonjati djali lushnjarit: 15/06/2019 13:01

  Me ne fund se eshte bere qytet i padurueshem. Kanë shkalluar lebrit. Cdo shtepi pervec policisë duhet ta vizitoje dhe nje mjek psiqater.

  Përgjigju