Bllokohet aksi Orikum-Himarë, shkak kamioni i tonazhit të rëndë

Aksi Orikum - Himarë raportohet të jetë i bllokuar prej disa orësh, duke krijuar një trafik tejet të rënduar.

Shkak është bërë një kamion i tonazhit të rëndë, e cila ka ngecur në kthesat e Llogarasë. Kamioni ka ngecur për shkak të manovrës së gabuar dhe kthesës së fortë.

Si rrjedhojë, një pjesë e madhe e automjeteve po ktheheN për të kaluar nga rruga e lumit të Vlorës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të orientuar drejtuesit e automjeteve të bllokuara.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Rihana performon në dasmën e miliarderit indian, u pagua 9 mln dollarë

Rihana performon në dasmën e miliarderit indian, u pagua 9 mln dollarë