Bombardimet ruse në Kharkiv, tre fëmijë të plagosur

Bombardimet ruse në Kharkiv, tre fëmijë të plagosur

1655366478_Capture.JPG

Bombardimet ruse plagosën tre fëmijë në rajonin e Kharkiv.

Shefi i policisë Volodymyr Tymoshko tha se forcat ruse sulmuan komunitetet në të gjithë rajonin gjatë natës, duke goditur zonat civile dhe duke plagosur tre fëmijë në Ivanivka


Lajmi kryesor:

Lufta në Ukrainë/ Zelensky: Kemi nevojë për armë, mbështetje financiare dhe rindërtim


E.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

‘Ciceron’/ Aktivitetet e kulturës që mund të ndiqni sot

‘Ciceron’/ Aktivitetet e kulturës që mund të ndiqni sot