Bora apo Arbana, eksperti rendit qytetet, kë duan më shumë shqiptarët?

Bora apo Arbana, eksperti rendit qytetet, kë duan më shumë shqiptarët?

Bora Zemani dhe Arbana Osmani

Dy moderatoret, Arbana Osmani dhe Bora Zemani kanë qenë në qendër të vëmendjes së fundmi. Kjo pasi fillimisht u përfol se Bora do ta zëvendësonte Arbanën në prezantimin e edicionit të tretë të ‘Big Brother Vip’, por më pas u zbulua se në fakt këtë vit ky pozicion i është besuar Ledion Liços.

Megjithatë, dy moderatoret duket se kanë fituar zemrat e publikut si më të preferuarat. Në një ‘mini sondazh’, eksperti Tom Kallaxhi tregon qytetet të cilët preferojnë Borën dhe ato që preferojnë Arbanën.

Po t’i ndaj me qytete!

Në Lezhë fiton Bora

Në Korçë fiton prap Bora

Në Fier është 50 me 50

Në Elbasan fiton Arbana

Në Tiranë Arbana

Në Durrës Arbana

Në Shkodër Arbana

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Gëzimi i deputetëve të parlamentit iranian pas sulmit drejt Izraelit

VIDEO/ Gëzimi i deputetëve të parlamentit iranian pas sulmit drejt Izraelit