U bllokova/ Romeo flet për hyrjen e Borës në Big Brother

U bllokova/ Romeo flet për hyrjen e Borës në Big Brother

Big Brother sfidoi Romeon. Në shtëpi u bë pjesë edhe kunata e tij, Bora Zemani. Kaq ka mjaftuar që Romeo të shpërthejë në lot pasi nuk kishte mundësinë të fliste me të dhe as ta takonte fizikisht sado që ajo qëndroi shumë pranë tij.

Pas largimit të Borës, ai e komentoi hyrjen e saj me partneren e tij, Heidin.

‘U bllokova! Doja t’i thoja shumë gjëra’- është shprehur Romeo, por nuk mundi ta kishte këtë mundësi.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Rishikohet Kuadri Makroekonomik e Fiskal 2025-2027,  investimet publike 5.2% e PBB-së çdo vit deri në 2027-ën, zbritet borxhi publik

Rishikohet Kuadri Makroekonomik e Fiskal 2025-2027, investimet publike 5.2% e PBB-së çdo vit deri në 2027-ën, zbritet borxhi publik