“Botërori +”, Prodani: Cristiano Ronaldo ka arritur pjekurinë

“Botërori +”, Prodani: Cristiano Ronaldo ka arritur pjekurinë

Eduard Prodani në emisionin Botërori + në Report Tv

Emisioni “Botërori +” në Report Tv ka vazhduar në ditën e tretë të tij, ku në fokus, përveç ndeshjes së fundit Spanjë-Portugali, e mbyllur në barazim 3, janë edhe ndeshjes e ditës së sotme, me Messin që pritet të zbresë në fushë në orën 15:00.

Megjithatë, i ftuari i përhershëm, Eduard Prodani, ka dhënë meritat për Cristiano Ronaldon, që shënoi 3 gola ndaj Spanjës:

“Cristiano Ronaldo është super i pjekur, ka arritur kulminacionin e tij dhe këtë e kemi parë edhe në tre sezonet e fundit në Champions League. Tre golat e tij tregojnë se ai edhe i vetëm mund të udhëheqë skuadrën.

Portugalia është e varur totalisht prej tij. Nëse nuk do të ishte Cristiano Ronaldo, me siguri që do të shpartallohej nga Spanja.”

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Mbrojnë zemrën dhe ju ndihmojnë me gjumin, vlerat shëndetësore të kajsive

Mbrojnë zemrën dhe ju ndihmojnë me gjumin, vlerat shëndetësore të kajsive