POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Braktisi Italinë për Shqipërinë, Lorik Cana u rikthye për dy arsye të mëdha

Lorik Cana

Lorik Cana është një nga emrat për të lakuar në median shqiptare si një personazhet më të sukseshëm në futboll. I ftuar në emisionin opinion, Cana foli për fondacionin e tij dhe për arsyen që braktisi Italinë për Shqipërinë.

Ish-futbollisti shpjegoi se në vendlindje e mban fondacioni i tij i bamirësisë dhe dëshira për t’ju rikthyer sërish futbollit. “Do kthehem, por si një trajner i një ekipi,”- tregoi Loriku.

fl.mi.
Komento

Komente

  • albonistan shish tawuk: 29/12/2018 00:23

    o stpjerrdh italia be loruk hajde nshqipni te hajnat e bane bordello se vec ktu ka me bollek budallekqe

    Përgjigju