POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Budallallëk apo guxim i tepruar?'/ Hajduti tenton të vjedhë një biçikletë në stacionin e policisë në Australi (VIDEO)

Pamje nga momenti i tentativës së vjedhjes së biçikletës

AUSTRALI- Një person, i identifikuar si Adam Valle është arrestuar pasi u përpoq të vidhte një biçikletë nga një stacion policor.

Gjithçka është dokumentuar nga kamerat e sigurisë së komisariatit. Hajduti po përdorte darat për të prerë kyçin e biçikletës dhe pikërisht në këtë moment pikaset nga një polic, i cili nuk denjon që ta arrestojë.

Pamjet e regjistruara në ditët e fundit të 2018-tës kanë bërë xhiron e rrjetit, duke bërë që të ngrihet pyetja nëse veprimi i Valle-s, ishte budallallëk apo guxim i tepruar.

ke.mu.
Komento