Elbasan- Burri tenton të vrasë gruan me thikë, policia ndërhyn në kohë

Foto ilustruese

ELBASAN- Një sherr mes burrit dhe gruas në Elbasan ka përshkallëzuar në përdorimin e thikës. Burri ka tentuar të qëllojë me thikë gruan e tij, por forcat e policisë kanë ndërhyrë në kohë duke shpëtuar gruan dhe duke shoqëruar në polici bashkëshortin e saj.

Nuk dihen ende motivet e këtij sherri. 

m.v./B.K./Shqiptarja.com
Komento