Champions/ Penallti në minutën e 85-të, Interi mposht 0-1 Salzburgun dhe merr një biletë për më tej (VIDEO)

Champions/ Penallti në minutën e 85-të, Interi mposht 0-1 Salzburgun dhe merr një biletë për më tej (VIDEO)

Lautaro Martinez

Në Austri, Salzburgu vendas humbi 0-1 me Interin. Zikaltërit e Inzaghit marrin një biletë për më tej, së bashku me Sociedadin që janë me dhjetë pikë në grupin D. Ndeshja për Interin u vendos nga goli i Martinez me penallti në të 85 minutë. Në fushë për zikaltërit u fut edhe Asllani, që zëvendësoi Calhanoglu në të 61.

 


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Man. United përmbyset 4-3 nga Copenhagen, Bayern Munich kalon më tej! Biletën për në 1/8 e CHL e marrin edhe Sociedad, Inter e Real Madrid


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Kupa e Shqipërisë/ Egnatia në gjysmëfinale, mposht 3-1 Laçin! Partizani pret Kukësin

Kupa e Shqipërisë/ Egnatia në gjysmëfinale, mposht 3-1 Laçin! Partizani pret Kukësin