Cila është veshja që nuk del kurrë nga moda...

Cila është veshja që nuk del kurrë nga moda...

Kombinimi i xhaketës xhins me një fustan

Nëse nuk e keni në garderobën tuaj, duhet ta blini patjetër.

Xhaketa xhins është nga ato veshje që nuk del kurrë nga moda, sidomos tani në stinën e vjeshtës, pasi është lehtësisht e kombinueshme.

Modelet që ekzistojnë janë të shumta dhe mund të gjeni fare thjesht atë që ju përshtatet.

Xhakerta xhins gjithmonë ka qenë e kombinueshme, qoftë me një fustan, apo bluzë të çfarëdolloj ngjyre.

Në foto do të gjeni disa nga kombinimet e xhaketës xhins.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve