POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

"Çmimi i diskutueshëm", gruaja nxjerr në shitje bashkëshortin, tarifa do t'ju lërë gojëhapur

Foto ilustruese

Një 40-vjeçare ka nxjerrë në shitje bashkëshortin e saj. E lodhur nga martesa 7-vjeçare, gruaja nga Hamburgu, Gjermani vendosi ta nxirrte atë në shitje, shkruan Berliner Morgenpost.

Bashkëshort i përdorur, kam kuptuar se jemi shumë të ndryshëm e nuk përputhemi dhe për këtë arsye kam vendosur ta jap. Mund ta merrni që sot po deshët kështu që mund ta provoni sa më shpejt. Çmimi?! 18 euro i diskutueshëm,”- shkruhet në njoftim.

“Pas shtatë vitesh nuk mundesha më, nuk e duroja dot dhe vendosa ta nxjerr në shitje. Lajmërimi më shkoi shumë mirë dhe kisha përgjigje shumë pozitive. Gjithçka kishte si qëllim të përcillte vetëm argëtim”- rrëfeu 40-vjecarja për mdian lokale.  

Lajmërimi është fshirë menjëherë ditën e nesërme e ndërsa bashkëshorti e mori vesh lajmin për ‘shitjen e tij’ nga një gazetë lokale.

fl.mi.
Komento