Conference League në Tiranë, nis hyrja e tifozëve në stadium, kontrolle të rrepta

 

Teksa kanë mbetur pak orë nga nisja e finales së madhe, ka nisur hyrja e tifozëve në stadiume. Siç shikohet në pamjet që sjell Report Tv, tifozët i janë nënshtruar kontrollet të rrepta të sigurisë.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Tirana shkëlqen, ditë feste dhe zero incidente serioze gjithë ditën! Valle dhe muzikë në rrugët e kryeqytetit! Mijëra tifozë shijuan finalen e parë evropiane në Shqipëri (VIDEO)


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

Problemet me furnizimin me ujë të pijshëm në Shijak, përmirësohet situata, dy investime të rëndësishme në rrjetin e ujësjellësit, brenda pak kohësh drejt përfundimit