Dafina Zeqiri i jep fund beqarisë! Nga dita e dasmës te fustani i nuses, këngëtarja zbulon detajet e martesës

Dafina Zeqiri i jep fund beqarisë! Nga dita e dasmës te fustani i nuses, këngëtarja zbulon detajet e martesës

Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri këngëtarja e shumë hiteve ka zbuluar disa detaje për ditën e saj të dasmës me bizesmenin Kreshnik Gjergji.

Edhe pse del rrallë në intervista bukuroshja zeshkakane e ftuar në emisonin e Ermal Peçit në RTSH përveçse se foli për jetën profesionale ajo tregoi edhe për planet e dasmës. Dafina tha se ka ndërmend që të martohet nga fundi i vitit, pasi në verë është shumë nxehtë.

Ermal Peçi e pyeti se si janë ndarë detyrat në çift teksa me shaka Dafina u shpreh se Kreshnikut si burrë i takon më shumë përgjegjësi për organizimin.

“Kjo puna e listës është tmerr, dikush do mërzitet dikush do thotë diçka. Por të jem e sinqertë s’do merakosem për këtë pjesë, dasma do jetë dita më e rëndësishme e jetës sime dhe Kreshnikut dhe kjo vlen më shumë.

Do jem një nuse me fustan të bardhë, nuk do të eksperimentoj. Fustanin tim të nusërisë do t’ia trashëgoj vajzës”, shprehet këngëtarja.

Pra duket se dëshira e Dafinës lidhur me fëmijët është që të jetë nënë e një vajze. 

Të gjitha detajet e dasmës, Dafina i zbuloi pas propozimit për martesë që mori nga partneri i saj Kreshniku.

 

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Skandali te Onkologjiku, debate të forta te ‘Shëndetësia’! PD: Shiten ilaçe të skaduara? QSUT: E pavërtetë! PS: Mos hidhni helm, nxitët dhunë

Skandali te Onkologjiku, debate të forta te ‘Shëndetësia’! PD: Shiten ilaçe të skaduara? QSUT: E pavërtetë! PS: Mos hidhni helm, nxitët dhunë