Daily Mail shkruan për jetën luksoze të Morena Tarakut: Një byzylyk 290 mijë paund

Daily Mail shkruan për jetën luksoze të Morena Tarakut: Një byzylyk 290 mijë paund

Morena Taraku

Prestigjozja "Daily Mail" ka shkruar për Morena Taraku dhe jetën e luksit që po bën ajo. Në një artikull të kushtuar disa nga figurave më të njohura publike, edhe jetës që ata e jetojnë është përmendur edhe këngëtarja shqiptare.

Mes të tjerash, “Daily Mail” vë theksin edhe te veshjet me stil dhe një byzylyk ari të markës së njohur ‘Carter’, që Taraku mban në kyçin e dorës. Sipas artikullit vlera e këtij byzylyku shkon në 290 mijë paund.

“Këngëtarja shqiptare dhe ish-mbretëresha e bukurisë, Morena Taraku, kapi një byzylyk prej ari të bardhë dhe diamanti prej 290,000 paund Cartier", shkruhet në artikull.

1/4
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 12/08/2021 02:25

  Ku i gjen leket?! Escorte per ndonje sheik ose ka gjetur ndonje <<Richard Gere>> me kontrate qe ia shperblen sherbimin,por qe s'ka pardesy t'a mbuloje,se me ate veshje qe ka pozuar, ne /Cartier/ nuk e lejojne as t'ju afrohet vitrinave,jo me t'ju futet brenda.Ata jane biznese serioze,klasi,jo per cingie te tilla.

  Përgjigju
 • poni bidoni: 10/08/2021 09:53

  daily mail duhet ta pysi ku i gjen leket per jeten e shtrenjte ahahahah

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Rikthehet Celine Dion, ja shifra që do paguhet për vetëm një këngë në ‘Lojërat Olimpike 2024’

Rikthehet Celine Dion, ja shifra që do paguhet për vetëm një këngë në ‘Lojërat Olimpike 2024’