Dalin formacionet zyrtare, kapiteni Alban Hoxha në fushë

Pak minuta para orës 18:00 kur do të nisë derbi Partizani-Tirana kanë dalë formacionet zyrtare. Surprizë është vendimi i trajnerit të Partizanit për të futur në formacion kapitenin Hoxha.

Partizani: Hoxha, Ibrahimi, Belica, Atanda, Trashi, Hila, Telushi, Asani, Mensah, Mala, Bardhi.

Tirana: Abibi, Imami, Hoxhallari, Atinga, Doka, Mauexhe, Karabeci, Daja, Hasani, Halili, Sentamu.


Lajmi kryesor:

Partizani fiton derbin me përmbysje, komandon Tiranën dhe Superioren


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Presidenca malazeze akuzon Rusinë për ndërhyrje në punët e brendshme të Malit të Zi