Dalin pamjet, momenti kur zjarrvënësi që i vuri flakën Sarajeve të Toptanëve largohet me vrap

Kanë dalë pamjet që tregojnë zjarrvenësin duke u larguar me vrap, pasi i ka vënë flakën Sarajave të Toptanëve mbrëmë pak para mesnate në qendër të Tiranës. Siç shihet nga pamjet zjarrvënësi i cili largohet me vrap, ka veshur doreza të verdha anti-zjarr me gomë e material alumini, që t’i vërë flakën nga afër me dore e mos të rrezikojë të digjet. Ende nuk është identifikuar zjarrvënësi, por kamerat e sigurisë kanë kapur momentin teksa ai largohet përballë qendrës 'Torre Drin'.


Lajmi kryesor:

I vihet flaka Sarajeve të Toptanëve në Tiranë! VIDEO kur zjarrvënësi ikën me vrap! Veliaj: Do e shpronësojmë! Ta harrojnë që aty do ndërtohet, do bëhet muze


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit