Dalin pamjet, ja ku ishte vendosur eksplozivi në makinën e drejtoreshës së Shëndetit Publik në Shkodër

Dalin pamjet, ja ku ishte vendosur eksplozivi në makinën e drejtoreshës së Shëndetit Publik në Shkodër

1656438878_makina.jpeg

Lënda plasëse në makinën e Suida Kukës, drejtoreshë e Operatorit të Kujdesit Shëndetësor në Shkodër ishte vendosur nën gomën e parë të makinës ‘Range Rover’. Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga Report Tv, ajo është mbështjellë me një letër të verdhë dhe të kuqe. Ka qenë vetë Kuko që ka konstatuar pakon e lëndës plasëse dhe ka njoftuar policinë.


Lajmi kryesor:

Bombë me telekomandë në makinën e drejtoreshës së Operatorit të Kujdesit Shëndetësor në Shkodër, bëhet shpërthim i komanduar! Autori me motor hodhi lëndën plasëse (VIDEO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Lufta në Ukrainë/ Perëndimi do të ndajë edhe 1.5 miliard euro për Ukrainën

Lufta në Ukrainë/ Perëndimi do të ndajë edhe 1.5 miliard euro për Ukrainën