Deklarata për uljen e pensioneve, Gjosha: Vendim jo vetëm dashakeqës, por edhe krminal

Ish-deputetja e LSI Klajda Gjosha ka reaguar në lidhje me deklaratën e Ilir Beqajt për uljen e pensioneve suplemntare dhe pagave të punonjësve të shtetit për të mbushur gropën financiare të shkaktuara nga koronavirusi. Në 'facebook' Gjosha thotë se 'ky është një veprim jo vetëm keqdashës por kriminal!'

"Udhëhiqemi nga një qeveri që shkurton rrogat dhe pensionet por nuk ndalet së paguari pafund konçensione dhe PPP!

Ky është një veprim jo vetëm keqdashës por kriminal!"-shkruan Gjosha.

Ne.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?

Komento

Komente

 • Militanti: 29/04/2020 12:05

  Na plasi tr*pi per pensionet. Jepi Edo! Vitin tjetër na bej nje reform agrare.

  Përgjigju
 • Nafie: 29/04/2020 11:58

  LSI lesh e dhi..... jeni bo te gjitha me u q...,

  Përgjigju
 • HSRDHUCA GJOSHA: 29/04/2020 11:50

  Kjo gjoshaj femër me fytyr hardhuce ka dal e po na bo të vigjrën në kohën e ssj kjo vodhi sa plasi e tani del e flet se ka KEQARDHJE TË MADHE. Po kur ishte në pushtet pse vidhte me të dy duart apo vjedhjet e ksaj nuk quhen.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rama publikon pamje nga shkolla e rikonstruktuar ‘Dom Nikollë Kaçorri’ në Kamëz: Asnjë gjurmë nga tërmeti, 420 fëmijë do mësojnë në ambiente të reja