Del FOTO/ Kush është 36-vjeçari që iu sekuestrua 1.8 mln euro pasuri dhe makina luksoze

Del FOTO/ Kush është 36-vjeçari që iu sekuestrua 1.8 mln euro pasuri dhe makina luksoze

Arbër Muça

1718269252_arbermuca.jpg

Shqiptarja.com ka siguruar foton e 36-vjeçarit Arbër Muça, të cilit një ditë më parë iu sekuestrua pasuria me kërkesë të prokurorisë Fierit, pasi dyshohet se e ka vënë nga aktiviteti kriminal.

Mijëra ha tokë, apartament, vendparkim, 13 makina dhe llogari bankare, pasuri në total me vlerë rreth 1.8 milion euro janë sekuestruar me firmë të gjykatës së Fierit dhe kërkesë të prokurorisë së këtij qytetit.


Lajmi kryesor:

Emri/ Kush është 36-vjeçari që iu sekuestrua 1.8 mln euro pasuri në Fier! Pamjet e makinave luksoze


SI.E./S.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

U 'ringjall' sërish në Kupën e Amerikës, James Rodriguez dëshiron të kthehet në Evropë! Dikur vlente 80 milionë euro, sot vetëm 5

U 'ringjall' sërish në Kupën e Amerikës, James Rodriguez dëshiron të kthehet në Evropë! Dikur vlente 80 milionë euro, sot vetëm 5