Del FOTO/ Makina e Ervis Martinajt 'e braktisur' në një karburant në rrugën Durrës-Kukës

Del FOTO/ Makina e Ervis Martinajt 'e braktisur' në një karburant në rrugën Durrës-Kukës

1663788706_gsgs.JPG

Kjo është makina që përdorte Ervis Martinaj. Ajo është gjetur në pranë një karburanti në rrugën Durrës-Kukës, po nuk dihet se çfarë u gjend brenda saj.


Lajmi kryesor:

Del VIDEO-ja, momenti i fundit kur është parë Ervis Martinaj, i shoqëruar me të dashurën dhe Jeton Lamin! Dëshmia: Është vrarë! E nxori në pritë një femër


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Parti të re pasi humbi vulën e PD? Lulzim Basha vendos sot fatin e tij politik

Parti të re pasi humbi vulën e PD? Lulzim Basha vendos sot fatin e tij politik