Del FOTO/ Makina e Ervis Martinajt 'e braktisur' në një karburant në rrugën Durrës-Kukës

Del FOTO/ Makina e Ervis Martinajt 'e braktisur' në një karburant në rrugën Durrës-Kukës

1663788706_gsgs.JPG

Kjo është makina që përdorte Ervis Martinaj. Ajo është gjetur në pranë një karburanti në rrugën Durrës-Kukës, po nuk dihet se çfarë u gjend brenda saj.


Lajmi kryesor:

Del VIDEO-ja, momenti i fundit kur është parë Ervis Martinaj, i shoqëruar me të dashurën dhe Jeton Lamin! Dëshmia: Është vrarë! E nxori në pritë një femër


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Ja momenti kur Sali Berisha qëllohet me grusht në fytyrë

VIDEO/ Ja momenti kur Sali Berisha qëllohet me grusht në fytyrë