'Merreni rraseni brenda ose do e rras unë në varr'/ Del videoja ku 71-vjeçari Lefter Zhidru zihej me banorët e pallatit

"Merreni rraseni brenda, të mos e rras unë në varr", më këto fjalë i drejtohej Lefter Zhidru një banori me të cilën kjo familje ishte në gjyq.

Në këtë video shfaqet Zhidru i cili kërcënon fqinjit, ku me sa shihet në video, ato janë në gjyq së bashkë.


Lajmi kryesor:

'Merreni rraseni brenda ose do e rras unë në varr'/ Del videoja ku Lefter Zhidru zihej me banorin në kohë karantine! Fqinjët: Bënte sherr, e kemi denoncuar disa herë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Partitë e reja të dala nga e djathta mendoni se do ta dëmtojnë Partinë Demokratike në zgjedhje?×

Lajmi i fundit

John

Veliaj ironizon Bashën dhe Kryemadhin: Njëri e ka mendjen te gjobat, tjetra dalldisi dhe thotë nuk ka COVID! E kuptoni kë kemi përballë?