Del videoja/ Momenti i arrestimit të 31-vjeçarit që vrau ish-gruan e tij në Fier

 

Policia ka sjellë pamje nga momenti i arrestimit të 31-vjeçarit në Fier, pasi vrau ish-gruan e tij, Sabrina Bengaj. Ai fshihej në pyll në fshatin e tij e ndërsa mbante me vete edhe kallashnikovin me të cilin i mori jetën nënës së fëmijës së tij.


Lajmi kryesor:

Fier/ 31-vjeçari vret ish-gruan e pajisur me urdhër mbrojtjeje, kapet pas 3 orë ndjekjeje! Vëllai: Fajin e kanë gjyqtarë e prokurorë që lirojnë kriminelë


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Ministrja e Jashtme në Ministerialin e OSBE-së: Ballkani i Hapur, mjet efektiv për bashkëpunimin dhe dialogun mes vendeve