Demokrati nga Peshkopia: Kur ne laheshim me gjak e gaz lotjsellës në protesta, Gaz Bardhi ikte pas fuçie e më ndiqte mua

 

Një nga demokratët është shprehur se ata që sot janë në PD nuk janë demokrat që e duan këtë parti me shpirt. Nga ‘Foltorja’ e Sali Berishës në Peshkopi, ai ka drejtuar gishtin nga Gazment Bardhi, që sot është numri 2 i PD-së.

"Jam një demokrat nga ata më historik, mund të më njohin në protesta, ne laheshim me gjak nga gazi lotjsellës, Gazment Bardhi ikte pas fuqie se më ndiqte mua, këto demokratë janë përgjakur”, tha demokrati.


Lajmi kryesor:

E cilësonte si ‘idhullin e tij’, Xhelal Mziu braktis ‘Foltoren’ në Peshkopi, s’i shkojnë as 2 deputetët e tjerë, Çollaku dhe Çupi! Berisha ka ende shpresa te mbledhja e firmave për Kuvendin Kombëtar të PD


B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Gazetari nga Kosova për Report Tv: Ngjarja e mbrëmshme, një nga më makabret! Ja pistat kryesore