Deputeti i opozitës: Me aeroplan të ikim te selia e PD? Rama ka futur tavën në furrë

 

Një nga deputetet e opozitës ka kërkuar sërish shtyrjen e seancës parlamentare për të zhvilluar mbledhje grupi. Ai tha se mbledhja u zhvillua në seancën e Kuvendit sepse koha e vënë në dispozicion nuk mjaftoi.

" Me aeroplan do ikim te selia e PD, ne kërkojmë kohën e nevojshme, 15 minuta nuk janë të mjaftueshme për të ikur dhe kthyer. Rama ka futur tavën në furrë, insAllah nuk i digjet", tha ai.


Lajmi kryesor:

Programi dhe kabineti/ Përplasje dhe debate në seancën maratonë të Kuvendit, PD bllokoi foltoren, kerkoi prezencën e Ramës! Basha: Rama ekzekutori i zgjedhjeve, demokracia ka vdekur! Kryeministri: Copy-paste nga fushata, merru me kumriet (VIDEO)


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Një javë pas zotimit ndaj agresionit rus në Ukrainë, Ministria e Jashtme kanadeze preket nga sulmi kibernetik