Deputeti i PD: Eurot e kapura në Durrës peshojnë 200 kg

Ervin Salianji

Pas sekuestrimit të mbi 4 milionë eurove në Durrës, ka ardhur edhe reagimi i parë nga politika. Deputeti i PD, Ervin Salianji shprehet se sasia e eurove që është kapur shkon në 200 kilogram. Sipas tij, në Republikën e Rilindjes vlera e parave peshohet nuk numërohet.

Eurot e kapura në Durrës janë aq shumë sa i masin me kilogram, kanë peshuar 200 kilogram Euro të kapura, pas sinjalit të ndërkombëtarëve. Në Republikën e Rilindjes vlera e parave peshohet nuk numërohet. Pyetja qe mbetet përherê, pse nuk gjurmohen paratë deri në fund? Pse nuk shkohet asnjëherë tek zbulimi i plotë i grupit kriminal?

Ervin Salianji

 • Sondazhi i ditës:

  Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento

Komente

 • Elbasoni: 26/06/2018 03:41

  Mos u lodhni kot jane paret e ed Rames me garancine e futjes te balles

  Përgjigju
 • Demokrati: 25/06/2018 22:24

  Basha mblodhi te gjithe budallenjte reth vetes dhe nuk di se cfare te beje .Ka mbledhur tere kriminelet qe i ka te Saliut dhe behet trim me budalla babaalene .Demokrate mbldhuni dhe shkrini P D me Lulushin ne krye dhe formoni nje parti te re se moret fund .Salianj dashnori i Gumes njeru i Balliut pederast ku vini me kete Pd.

  Përgjigju
 • Demokrati: 25/06/2018 22:20

  Aman o po kaq shume budallenj jane mbledhur ne Pd me bashen ne krye .

  Përgjigju
 • Ilo: 25/06/2018 00:36

  Doli ky babalja i grides shko se gati e ka kamzhikun ajo se te sjell shume kenaqsi

  Përgjigju
 • Arbëri: 25/06/2018 00:14

  Kështu dole shpejt edhe pë deshmitarin X Ke durim sepse ti e din shume mire burimin e këtyre €-ve, pasi që ti i paske peshuar vet Ervinqe...!!!

  Përgjigju
 • Shqiptari: 24/06/2018 23:40

  O regjizori "Babales", pyetja per ju eshte "kush i kapi"! Neser do dalin dhe prokuroret Basha dhe ai qe ka ikur me pushime me mbesen, dhe do te na e shpjegoj ngjarjen.

  Përgjigju
 • Visi: 24/06/2018 23:30

  Po ketij zagari sa i peshuan 100 mij € qe i dha babales. Qenie e peshtir.

  Përgjigju
 • Taulanti: 24/06/2018 23:08

  Jane paret per votimet we do ti perdore PS per the blere votatat

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Flota e parë e autobusëve të gjelbër “Go Green” në Tiranë, Rama: Në gusht nis linja e madhe unazore me 66 stacione