Deputeti socialist i jep fund beqarisë, ministrat dhe deputetët e rëndësishëm që morën pjesë në dasmë (Foto)

Dasma e deputetit socialist Anduel Xhindi

Deputeti socialist, Anduel Xhindi i jep fund beqarisë! Në një ceremoni ku nuk kanë munguar deputetë, ministra, gazetarë e personazhe të njohur të jetës politike në vend, Xhindi ka nisur një dasmë shqiptare. Në ceremoninë që është zhvilluar ditën e sotme, Xhindi ka pritur deputetë dhe zyrtarë të lartë të PS-së, ndërsa gjatë javës, sipas traditës shqiptare, Xhindi do të zhvillojë plot 7 ditë dasëm.

Nuk ka munguar kryeparlamentari Gramoz Ruçi, ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, numri 2 në PS, Taulant Balla, por edhe disa nga deputetet gra në PS, si Milva Ikonomi, Klodiana Spahiu, Ermonela Felaj, e zv.kryeministrja Senida Mesi. Fotot janë shkrepur nga fotografi Agim Rama dhe kanë bërë xhiron e rrjetit. Për më shumë ndiqni fotogalerinë.

//Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhen ndjekur penalisht gjyqtarët që po nxjerrin 'të fortët' nga burgu?

Komento

Komente

 • Vlora: 11/09/2018 06:45

  Te trashegohesh e te na rroje Partia me ne krye Shokun Edi Rama!! Rrofte PPS-ja.

  Përgjigju
 • Populli: 10/09/2018 21:12

  Te trashgohen dhe me jete te lumtur

  Përgjigju