Derbi Milan - Inter dhe Real Madrid - Man. City, kur luhen dy gjysmëfinalet e Champions League

Derbi Milan - Inter dhe Real Madrid - Man. City, kur luhen dy gjysmëfinalet e Champions League

Foto ilustruese

Champions League ka mësuar sot dy gjysmëfinalet e këtij sezoni. Milan luan me Interin dhe Real Madrid me Manchester Cityn. Ndeshjet e para do zhvillohen në 9 maj dhe të kthimit në 16 maj.

9 maj - gjysmëfinale:

Milan - Inter

Real Madrid - Manchester City


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Interi kalon Benficën dhe 'fluturon' në gjysmëfinalet e Championsit, City barazon me Bayern! 8 gola në dy ndeshje


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Frikë nga sulmet terroriste, Lojërat Olimpike nën masa të rrepta sigurie

Frikë nga sulmet terroriste, Lojërat Olimpike nën masa të rrepta sigurie