Detaje të reja nga plagosja në Lezhë! Autori qëllon 4 herë mbi të riun gjatë lëvizjes me makinë, plumbat depërtojnë në lokalin pranë

Detaje të reja janë zbuluar nga plagosja në Lezhë. Autori  ka qëlluar 4 here me pistoletë në drejtim të objektivit, gjatë kohës që të dy palët kanë qenë duke lëvizur me automjete përgjatë superstradës Lezhë-Shkodër. Ai ka qëlluar nga brenda makinës ku ndodhej dhe plumbat kanë depërtuar brenda ambienteve të lokalit. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar nga personat që ndodheshin brenda apo jashtë lokalit.


Lajmi kryesor:

Atentat ndaj 29-vjeçarit në Lezhë! Autori qëllon me armë 4 herë në drejtim të tij, plumbat depërtojnë brenda lokalit, dyshime për konflikte të vjetra (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?×

Lajmi i fundit

John

Rama poston videon e veçantë: Pasdite nga Mali i Krujës