Detaji i veçantë që po e shohim në Instragram, e pamë te Ronaldo, Chiara Ferragni....tani te Tea e 'Përputhen'

Tea Trifoni

Instagrami është një dritare shumë e mirë komunikimi me të gjithë miqtë virtual, por edhe një mjet marketingu shumë i fuqishëm, që po përkthehet me miliona euro fitime. Ajo që tërhoqi jo pak vëmendje në postimin e Cristiano Ronaldos kur dha lajmin se do të bëhet sërish baba, ishte bashkimi i të njëjtin postim me bashkëshorten e tij Georgina Rodríguez.

Si është e mundur? Akoma nuk është bërë për profilet që kanë pak ndjekës, por pas Ronaldos e pamë edhe te blogerja e njohur italiane Chiara Ferragni. Sa i përket VIP-ave shqiptare, e para mesa duhet është vajza e famshme e 'Përputhen', Tea.

Po ju do ju pëlqente?

1/3
B.K.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • [email protected]: 01/11/2021 12:52

    Prob.qendron se populli eshte i zhgenjyer,nuk Ka me force,te besoj dhe te enderroj,per te drejtat Min QE i perkasin.Aty eshte nje kaos Politik prej vitesh.Une Jam ne bindjen time Demokrate,por kjo force Politike,ndihet e pafuqish te udheheq,sepse komunis.aty Ka nje rrenje mijevjecare...Me Pak fjale,jemi nje popull QE kerkojme "demokraci",por nuk shkon me tutte,se mjafton te sigurojm " buken".Shpresoj dhe Uroj QE demokracia te triumfoj,mbeshtetjen tone do ta keni gjithm...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë:×

Lajmi i fundit

John

Basha: Oligarkët e Ramës, pjesë e foltores së Berishës! 3 kalorësit e apokalipsit, bashkë për shkatërrimin e PD