Dhuna ndaj arbitrit, shoqërohet Presidenti i Kamzës

Dhuna ndaj arbitrit, shoqërohet Presidenti i Kamzës

Me rreth te kuq Presidenti i Kamzes dhe arbitri kryesor i ndeshjes

Presidenti i klubit të futbollit të Kamzës Naim Qarri është shoqëruar nga policia pas incidentit pasditen e sotme ku u dhunua arbitri i ndeshjes. Ai ka ndërhyrë duke vrapuar drejt arbitrit në momentin që tifozët kanë hyrë në fushë dhe janë drejtuar  te kryesori dhe anësorët që vendosën drejtësinë për këtë ndeshje. Qarri po merret në pyetje për ngjarjen, ndërkohë që së bashku me të janë edhe 10 tifozë te shoqëruar. 

Me rreth te kuq Presidenti i Kamzes dhe arbitri kryesor i ndeshjes


Lajmi kryesor:

Dhunuan arbitrin, prangoset presidenti i Kamzës me 2 zyrtarë, 4 në kërkim, FSHF: Policia s'bëri detyrën (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Policia e Kosovës konfiskon arsenal armësh në veri! Dyshime se janë të pjesëtarëve të sulmit në Banjskës (FOTO)

Policia e Kosovës konfiskon arsenal armësh në veri! Dyshime se janë të pjesëtarëve të sulmit në Banjskës (FOTO)