Dhuna, protestuesit-Ramës: Mos luaj me zjarrin! Turp të kesh, hajde këtu!

Dhuna, protestuesit-Ramës: Mos luaj me zjarrin! Turp të kesh, hajde këtu!

Pas djegies së katër sporteleve dhe shkatërrimit të gjithçkaje në kabinat që janë ngritur në Rrugën e Kombit, protestuesit i kanë bërë thirrje Ramës që të mos luajë me zjarrin.

“Është rruga e Shqipërisë me bashkuar kombit, nuk është rruga e Ramës, nuk është rruga për të bërë gropën. Turp të kesh! I bëj thirrje Ramës, mos luaj me zjarrin, se pastaj e di vetë..do të digjesh. Do të qëndrojmë deri në vdekje këtu. Hajde këtu Edi Rama”

Reagimi i protestuesve në Rrugën e Kombit


Lajmi kryesor:

Dhunë në protestë, 3 orë luftë në Rrugën e Kombit, 13 policë të plagosur/ VIDEO


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

Mes 28 dhe 29 nëntorit, kur Shqipëria çlirohej

Mes 28 dhe 29 nëntorit, kur Shqipëria çlirohej