Dhunoi bashkëshorten dhe e kërcënoi se do ta vriste, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë! I dënuar më parë për vrasje

Dhunoi bashkëshorten dhe e kërcënoi se do ta vriste, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë! I dënuar më parë për vrasje

Foto ilustruese

TIRANË- Një ngjarje e cila mund të përfundonte në tragjedi është regjistruar ditën e sotme në Tiranë. Një 40-vjeçar është vënë në pranga pasi ka ushtruar dhunë ndaj të shoqes si dhe e ka kërcënuar me jetë.

Mësohet se 40-vjeçari me iniciale D.H., ka qenë i dënuar më parë për vrasje.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Në përditësim.. 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë