Dhunoi bashkëshorten dhe tentoi ta godasë me thikë, arrestohet 51-vjeçari në Bulqizë

Foto ilustruese

Një 51-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Bulqizë, pasi dhunoi dhe më pas tentoi të godasë me thikë bashkëshorten e tij.

Në pranga ra Ylli Shehu, ndërsa fatmirësisht ngjarja nuk mori përmasa tragjike.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër, për veprime të mëtejshme.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Gazetari Mero Baze rrëzon anektodën që tha sot Berisha në Berat: Gënjeu sërish për të poshtëruar Bill Clinton e SHBA