POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Dhunoi biznesmenin'/ Pse Sali Berisha fshin videon për të 'fortin' e Shijakut?

Sali Berisha publikoi të hënën një video në të cilën denonconte dhunën e një personi, të cilësuar prej tij si ‘i forti i Shijakut”. Në mesazhin e publikuar na Berisha theksohej se shtetasi Ndriçim Arapi, nga Shijaku, ka dhunuar një shtatas tjetër, biznesmen, dhe ndaj këtij të fundit ka vendosur disa herë gjoba.

“Miq, ne narkoshtetin e Kakistokracise ligjin e bejne bandat. Shikoni videon se si te fortit ne Shijak, rrahin biznesmenin ne qender te qytetit. I forti e ka gjobitur pese here ate por narkopolicia ka ndare parate e gjobave me te dhe gjithnje e ka lene te lire. Kjo eshte klima e biznesit ne Narkoshtetin e Kakistokracise! Sb”- shkruante Berisha.

Por çuditërisht, postimi i një dite më parë nga Berisha është hequr prej tij nga faqja on line e profilit të tij https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/285743938753115/?__tn__=K-R Shkak për këtë është bërë fakti se personi i denoncuar një ditë më parë nga Berisha, ka pasur lidhje të forta me PD-në. Dhe sapo Berisha e ka mësuar këtë gjë, e ka hequr videon.(TemA)

d.ba.//Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Sali Shpella: 05/02/2019 22:17

  Ncncnc ca jan ata këllira njerëz viti 2019 këta me tuta sintetike.

  Përgjigju
 • Hinglateri: 05/02/2019 16:19

  Berishen nuke prek njeri me dore por do ta dh***in qente e rruges

  Përgjigju
 • Mirditor: 05/02/2019 15:06

  Me mprek kush me dore e pret plumi i kallashit

  Përgjigju
  • Delinquenti: 05/02/2019 17:08

   Rujeni"plumin è kallashit"tja futni vetes se me salen nuk nyn duret njeri me ate do meret i modhi zot per hunesh ka me ja qit shpirtin ashtu sic ka bo ai me shumicen e ketij mileti hajt shnet.

  • Delinquenti: 05/02/2019 17:04

   Rujeni"plumin e kallashit"me ja fut vetes ne by... se me salen nuk nyn duret njeri me ate do te meret I modhi zot per hunesh ka per te ja qit shpirtin ashtu sic ka bo ai me shumicen e ketij mileti hajt shnet.