Dhunonte bashkëshorten dhe të bijën, arrestohet 54-vjeçari në Kukës! Policia i gjeti në banesë 2 granata (EMRI)

Dhunonte bashkëshorten dhe të bijën, arrestohet 54-vjeçari në Kukës! Policia i gjeti në banesë 2 granata (EMRI)

Foto ilustruese

Një 54-vjeçar në Kukës është arrestuar pasi ka dhunuar bashkëshorten dhe të bijën.

Bëhet fjalë për Gëzim Çovanin, të cilit pas arrestimit i janë gjetur edhe 2 granata në banesë.

54-vjeçari ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij dhe vajzës së tyre të mitur.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprime të mëtejshme, për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe i municionit,.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Dita Ndërkombëtare e Qumështit, Krifca: Tufat e vogla po ia lënë vendin fermave të mëdha, mbështetje me grante e trajnime

Dita Ndërkombëtare e Qumështit, Krifca: Tufat e vogla po ia lënë vendin fermave të mëdha, mbështetje me grante e trajnime