Dhurata Dora surprizoi fansat! Në mars publikon albumin e saj muzikor

Dhurata Dora surprizoi fansat! Në mars publikon albumin e saj muzikor

Dhurata Dora

Këngëtarja e dashur për publikun Dhurata Dora ka një dhuratë për të gjithë fansat e saj. Ajo lajmëron se e ka pritur me padurim këtë moment në karrierën e saj.  Përmes një postimi në rrjete sociale, këngëtarja njoftoi se së shpejti do të publikojë një album.

“Më në fund, jam shumë e lumtur dhe krenare që t’ju njoftoj se albumi im ‘Dhurata’ më në fund ka një datë publikimi, më 03.03.2023. Nisi numërimi mbrapsht për ‘Dhurata’. Kjo është një dhuratë për veten dhe për të gjithë mbështetësit e mi, të cilët më kanë shtyrë të punoj gjithnjë e më shumë gjatë gjithë këtyre viteve. Jam mirënjohëse për të gjithë njerëzit që më rrethojnë dhe shpresoj që do ta shijoni po aq sa unë”, shkroi ajo.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

Dako mohon akuzat e SPAK: Për shëtitoren s’kam shkelur asnjë procedurë! S’kam pasur dijeni sa kate është pallati

Dako mohon akuzat e SPAK: Për shëtitoren s’kam shkelur asnjë procedurë! S’kam pasur dijeni sa kate është pallati