Diola dhe Xhonatani takohen pas përfundimit të ‘Big Brother Vip', ja çfarë planifikojnë të bëjnë së bashku

Diola dhe Xhonatani takohen pas përfundimit të ‘Big Brother Vip', ja çfarë planifikojnë të bëjnë së bashku

Diola Dosti dhe Xhonatan Islami

Diola Dosti dhe Xhonatan Islami, ishin dy personat të cilët u përfolën se kishin një kimi mes tyre e pse jo, mund të krijonin një romancë. Mirëpo, brenda shtëpisë së ‘Big Brother’ asnjëri nuk e pranoi këtë pjesë, madje u pyetën edhe nga moderatorja e emisionit, por Diola u përgjigj në formë të prerë që mes saj dhe Xhonatanit nuk ka asgjë.

Mirëpo, duket se pas përvojës në Big Brother, dy ish-konkurrentët do njihen edhe më shumë. Këtë e pranuan në një emision dhe thanë se do shkëmbejnë numrat me njëri-tjetrin dhe do bëjnë një fluturim me parashutë së bashku.

‘Nuk jemi takuar me parë pas Big Brother, çështje kohe. Do të bëjmë fluturimin një herë bashkë. ’- tha Xhonatani.

Aludimet për një romancë mes tyre nisi pasi  “Vëllai i Madh” caktoi për të dy që të bënin një kërcim, në kuadër të lojës “Talent Shoë”, me një këngë latine. Kjo bëri që banorët e tjerë të Big Brother Vip të mendojnë se mes tyre mund të krijohet një marrëdhënie dhe “të lindin” ndjenjat.

Kërcimi dhe “afrimiteti” u vu re nga banorët, ku konkretisht Armaldo dhe Olta thanë se Xhoni ka një pëlqim për Diolën. Në një bisedë me aktoren, Armaldo u shpreh se Xhoni e kishte pranuar vetë që kishte eksperienca me vajzat më të mëdha në moshë, gjë që u pohua edhe nga Olta.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

Fluksi i emigrantëve me gomone, ministri britanik: Mijëra shqiptarë janë kthyer në atdhe, disa edhe janë arratisur! Shumica presin ende të nisen

Fluksi i emigrantëve me gomone, ministri britanik: Mijëra shqiptarë janë kthyer në atdhe, disa edhe janë arratisur! Shumica presin ende të nisen