Mëngjese si ky, Diola Dosti zbulon surprizën romantike nga partneri

Mëngjese si ky, Diola Dosti zbulon surprizën romantike nga partneri

Diola dhe Erolldi

Diola Dosti është zgjuar ditën e sotme me një surprizë tepër romantike nga partneri i saj Erolld Belegu.

Bizesmeni i ka dhuruar një buqetë me lule dhe Diola nuk ka ngurruar që ta publikojë në Insta Story, duke e falënderuar publikisht partnerin e saj.

“Mëngjese si ky. Faleminderit Erolld Belegu”, shkruan nutricionistja.

 Nga ana tjetër edhe Erolldi e ka ripostuar foton dhe ka shoqëruar me këngën e Montell Jordan, “This is how we do it” (kështu e bëjmë ne).

Kujtojmë se romanca e tyre nisi vetëm para disa muajsh dhe që prej asaj kohe dyshja herë pas here postojnë fragmente nga përditshmëria e tyre.

1715764427_dioladosti.jpg

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Kosova i jep me qira Danimarkës burgun e Gjilanit, Kuvendi ratifikon marrëveshjen! Do strehohen 300 të burgosur danezë

Kosova i jep me qira Danimarkës burgun e Gjilanit, Kuvendi ratifikon marrëveshjen! Do strehohen 300 të burgosur danezë