Në Bali me partnerin biznesmen, Diola Dosti na tregon me këtë foto sa po i shijon pushimet

Në Bali me partnerin biznesmen, Diola Dosti na tregon me këtë foto sa po i shijon pushimet

Diola Dosti në Bari

Ish-banorja e Big Brother VIP, Diola Dosti nododhet në Bali, ku po shijon pushimet me partnerin e ri biznesmen Erolld Belegu.

Diola ka ndarë një foto të re nga pushimet e saj, me një arrë kokosi në dorë.

Diola Dosti dhe partneri i Erolld Belegu ndodhen një nga resortet më luksoze në Bali. Ata kanë zgjedhur “Bulgari Resort”, ku çmimet për një natë arrijnë në më shumë se 1 mijë euro.

1/3
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Arta: 06/05/2024 20:05

    Moral te moralshmit e pamoralshem???? Per sa kohe jan ok me njeri tjetrin ca prob ka mosha per tjeret, fundja ne jete te jeteve vajzat i martonin me burra te pasur , qe te kishin jete me te mire se ne familjen e vet

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ ‘Ambasadorët e Shqipërisë', UEFA befasohet nga tifozët kuqezi, ndeshja Kroaci-Shqipëri shoqërohet me përqafime

EURO 2024/ ‘Ambasadorët e Shqipërisë', UEFA befasohet nga tifozët kuqezi, ndeshja Kroaci-Shqipëri shoqërohet me përqafime