Nga Bali në Maldive, Diola Dosti: Krahët e tij, vendi im i preferuar

Nga Bali në Maldive, Diola Dosti: Krahët e tij, vendi im i preferuar

Diola dhe Erolld

Për Diola Dostin dhe partnerin e saj Erolld Belegu duket se pushimet nuk kanë të mbaruar.

Së fundmi pas udhëtimit në Bali, këtë herë çifti ka zgjedhur si destinacion për të pushuar, Maldivet, ku dhe fotot krah njëri-tjetrit nuk kanë munguar.

“Vendi im i preferuar? Në krahët e tij”, shkruan Diola në foton e publikuar në Insta Story.

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë